Ücretsiz Keşif Formu

Mimarlık Hizmetleri

 

 

Mimarlık Hizmetleri, İç Dekorasyon, Komple Daire Tadilatı

Mevcut bir yapının yenilenmesi, yeni bir yapı inşa etmekten çok daha detaylı ve titiz çalışma gerektiren bir sürece sahiptir. Çünkü projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bu sürecin her aşamasında; yapının daha fonksiyonel, estetik, konforlu ve enerji tasarruflu olmasına yönelik çalışılmakta ve ortaya çıkan tasarımın, yeni yapılan bir inşaatın aksine; kişinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilmesi gerekmektedir.


Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda; sektördeki en son yenilikleri takip eden, konusunda uzman kadrosuyla Metot Cam; iyi bir süreç yönetimi için, iş planına sadık kalarak; kaliteli ve zamanın da teslim edilen projelere imza atmayı ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda, alanında en kaliteli markaların bayiliğini elinde bulunduran Metot Cam; bünyesindeki Mimar, tasarım ekibi ve marangozhane ile de kişiye özel mobilya tasarımı hizmeti de vermektedir.

Villa, müstakil, daire, ev tadilatı     Komple tadilat (anahtar teslim tadilat)    Eski ev yenileme    Cafe tadilat ve dekorasyonu   Ofis tadilat ve dekorasyonu   Mağaza tadilat ve dekorasyonu    Otel tadilat ve dekorasyonu